středa 11. června 2014

Random Post

Krásnou horkou středu vám všem,
dnešní post bude taková rekapitulace uplynulých dnů. Méně povídání více fotek.



V našem městečku probíhaly každoroční lázeňské slavnosti, na kterých jsem nechyběla. Další událost, na které utratíte skoro tak velkou sumu jako před Vánoci. :D Budiž, je to jednou do roka. Miluji ty různé vůně jídel linoucích se z každých rohů.


Je zvláštní co všechno dokáže udělat správný úhel při fotografování. Na jedné z fotek mám V line a na druhé fotce mám obličej jako míč. Grimas jako bonus.


Počasí se krásně vydařilo.
Večer jsem nestihla ohňostroj, ale šel hezky vidět i z bydliště. Po denním ládování, následovala večer nějaká ta zábava v klubu. Po pravdě jsem si to mohla odpustit. Druhý den přišel bolehlav a hleny v krku. Na bolest v krku jsem našla správný lék. Zázvor s medem jsem nechala zkaramelizovat na pánvičce. Chutná jako zázvorové bonbóny. Směs je dobrá i na přípravu čaje.

 Nevypadá to nějak extra chutně, ale mnohem lepší než cibule s medem.

Před nedávnem jsem začala pravidelně cvičit podle kanálu XHIT daily s Rebeccou Louise. Je vážně fantastická. Její cvičení jsou hezky provedená a pomohou docílit vysněné postavy. Léto je skoro tady a nechci vypadat jako opékaný špekáček. To horko k tomu napomáhá. ;D

Jak shodit během 5 minut Frappuccino

Úžívejte krásného počasí a zase někdy příště :)) 

6 komentářů:

 1. Ale kuš "obličej jako míč", na všech fotkách vypadáš naprosto božsky, famózně... nemám dost vhodných adjektiv! :)
  Za video děkuji, po dvou prožraných státnicích myslím, že tak budu potřebovat dát dolů těch nabraných... .... pět kilo.... xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ti jsi moc hodná :)) ale nebudeme to přehánět s pochvalami :D. Tak to já mám opačně, většinou před zkouškami ubývám na váze kvůli nervozitě a dalším náladám. Nemáš zač, hlavně ať se trochu hýbeme :)

   Vymazat