středa 20. srpna 2014

1 year after - new blog design

Hezké odpoledne,
uběhl rok od založení stránek, proto vám představuji nový vzhled blogu jako počest k prvnímu výročí. Po roce se vám budu snažit dávat to nejlepší ze mě. Abyste se sem rádi vraceli a nacházeli zde inspiraci a odlehčení od stresujících podnětů. Já samotná jsem za rok nasbírala spoustu nových zkušeností a stále se držím na cestě k dospělosti, avšak mé mínění k oblečení a každodenní vystávání před šatníkem se vůbec nezměnilo. Speciálně jsem pro blog nafotila pár fotek.


Snaha o kreativnost? Proč ne. Kdysi jsem téměř každý den vytvářela nějaké tapety na plochu či designy pro webové stránky, ale jak šel čas na koníček zbývalo míň a míň času. Můj kreativní duch včetně znalostí práce ve photoshopu zakrněly. Nyní jsem se znovu snažila nahodit staré zvyky. Fotky mají představovat mojí materialističnost a touhu po dalších nákupech. I přes plné poličky s oblečením stále nemám co na sebe a chtělo by to jít znovu na nákupy. Tím ze sebe nechci dělat žádnou shopaholičku, jen se snažím prodat význam blogu. Snad si fotky užíváte stejně jako já. Tím bych také chtěla všem odběratelům a návštěvníkům  poděkovat za podporu. Moc si toho vážím. Slavnostně se můžeme vrhnout do dalšího roku plných outfitů, makeup tutoriálů a spousty článků o asijských zajímavostech. Nechte se překvapit. ;)
7 komentářů:

 1. Nový design skvělý! Jen taková výtka, v Aj nemůžou být 2 zápory v jedné větě, tkže jen "i've nothing to wear"! =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za upozornění ;) zapomněla jsem..opraveno..

   Vymazat
 2. Fotky jsou absolutně perfektní a nový design je moc povedený! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Ely :)..pro vás jsem si nechala extra záležet ;)

   Vymazat
 3. Koukám, že ty ho máš taky novej :D ... promiň neměla jsem teď moc čas projíždět si všechny stránky :D ... nestíhala jsem ani chodit na FB :D ... hehe a to je co říct :D ... jinak design se mi samozřejmě líbí :D ty fotky jsou úžasný :D :D ... hlavně se mi líbí ta první na tom křesílku :D tam ti to nepřekonatelně sekne :* :D .... a taky ta poslední jak se rozhoduješ co si máš vzít na sebe :D úplně si tě představuju :D :D
  ps: jojo stále ten design mám :D ale už jsem přemýšlela o tom, že bych chtěla na podzim změnu ... něco jsem zkoušela ale dopadlo to ... no jen se koukni (http://daredevil.blog.cz/) :D :D ... no řekněme si to na rovinu... kreslení mi jde líp :D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji děkuji milá Kondy :D..taky jsem dost nad tím přemýšlela jak se nechat vyfotit, aby to bylo tak jak jsem chtěla. Jj na můj blog si choď kdy budeš mít čas, to ti přeci neuteče..hlavně v klidu si číst moje články, to máš povinný! :D Na tvůj vzhled mrknu ;)

   Vymazat
 4. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat