čtvrtek 21. srpna 2014

Ready for Kpop party

Minulý rok jsem navštívila soutěž korejské popové hudby, a jelikož mě moc nezaujala, té letošní jsem se vyhnula. K tomuto víkendu korejské hudby patří i malá after party, s kterou jsem neměla zkušenosti (sraz Czech Hallyu Wave se koná každé léto v Praze). Kontaktovala jsem kamarádku a ta se mnou ráda šla. Na akci jsem zvolila Overall z Sheinside, který mi naštěstí pošta nezabavila k proclení. Dá si někdo Margaritu? 


Zde můžete vidět mé nerovnoměrné opálení. O tom více v dalším příspěvku ;)


Co vám mohu říct k akci? Konala se v Yes! Klubu, malý noční podnik s bombovými cenami. Upřímně kpop není zrovna hudba, která by se vyloženě hodila do klubů. Také jsem nepochopila pana DJe, který přehrával i balady. Já se chci bavit a ne usínat! Společnost se hemžila slečnami s důvtipem pro módu (na hlavě chlapecké kšiltovky, oversize basketbalová trika a ombré vlasy nabarvené křídou). Ze vzhledové stránky oblíbenost chlapeckých skupin přiměla děvčata ke změně pohlaví. Doslovně byste tam nerozeznali holku od kluka. Kamarádka k tomu měla přesnější termín, ale hanlivosti raději psát nebudu. Avšak 1 připomínku si nemohu odpustit např. z těch barevných vlasových variací  mě pálí oči. 
Shrnutí: Nebudu rejpal. Akce byla fajn a společnost okolo milá a přívětivá. Kpop již nehltám plnými doušky jako v minulých letech a mnoho písní mi nic neříkalo, ale v té atmosféře znělo vše pěkně. Jsem ráda, že se takové události v ČR vůbec pořádají. Možná se znovu setkáme příští rok. ;)

Random fotografie z prvních dvou hodin - karaoke


Naše vysedávání a drbání u baru. Sami barmani byli trochu zaskočeni zvláštní akcí a hudbou, ale hezký pohled na ně byl. :P
Poslední dvě fotky od: Lee Hoang & Mei

20 komentářů:

 1. A mě teď hrozně zajímá, co bys o akci napsala, kdybys "byla rejpal" :D Takže jste se s kamarádkou cítily, že jaksi nezapadáte?
  P.S. jako vždy krásný outfit, až je mi už blbé to furt dokola psát :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne jako necítily, ale obě si Kpop občas poslechneme, někdy shlédneme nějaké to drama. Byli tam tací lidi co začali hned tančit choreografii totožnou pro tu píseň co začala hrát. Což nám přišlo trochu ujetý :D. My jsme pro tu zapálenost nenacházely pochopení..ale proč ne..
   Prosím tě, mě tvoje komentáře vždy dělají velkou radost děkuju :)

   Vymazat
 2. Cool look, Lovely floral crown!!!
  Follow for follow?

  Ciao bellissima!!!
  Kisses
  http://expressyourselfbypaolalauretano.blogspot.it

  OdpovědětVymazat
 3. to je moc parádní!

  Zvu tě na mou giveaway: http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/08/tights-giveaway.html :)

  OdpovědětVymazat
 4. Great blog. Maybe want to follow each other? If yes, just follow me, and i follow you back. :)
  xoxo
  http://smellofpeony.blogspot.de

  OdpovědětVymazat
 5. What a lovely blog!
  I'll follow you :)

  http://kapege23.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Your outfit is amazing! I love the colours.

  katielouise-x.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 7. I follow you back on blogloving, I follow you also on GFC, Can you follow me also in GFC?
  kisses!
  L'ARMADIO DI VENERE

  OdpovědětVymazat