sobota 24. srpna 2013

Pastel green

Asymetrických sukní je tu dost a copak asymetrické topy? Vždy jsem měla slabost pro tyhle končící cancoury. Konečně jsem našla krásnou blůzu na ebayi. Zvláštní je tím, že její asymetrie je na boku, což jsem v českých obchodech ještě nezaregistrovala. Vybrala jsem si jí v pastelově zelené barvě. Miluji pastelové barvy. Po pravdě jsem čekala jiný materiál. Tento se mi zdál moc slabý a jak vidíte na obrázcích je hodně průsvitný. Blůzu jsem nakombinovala s kloboukem a psaníčkem ala peněženka. Musím podotknout, že mi tyto tvary klobouků moc nesedí. Mám radši kulaté tvary jako jsou například buřinky. Tento typ klobouků se vážně více vyjímají na mužích. Mě se hrozně líbila barva klobouku, proto jsem se jej rozhodla vyzkoušet. Chtěla jsem si nalakovat i nehty, ale momentálně se zbavuji gelových nehtů, takže to nechám na jindy.
Hat: Cropp town
Blouse: hiddenfashion ebay london
Shorts: Tally Weijl
Sandals: CCC
Wallet: Stradivarious

12 komentářů:

 1. Tá košeľa je naozaj zaujímavá , veľmi sa mi páči takáto farba ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi pekne zladený outfit! Ja som zatiaľ asymetrickým sukniam ani šatám neprišla na chuť :)

  Pozývam Ťa na giveaway o krásnu peňaženku Desigual GIVEAWAY DESIGUAL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) tak ne každýmu se líbí, já doma mám sukni, šaty a tento top a další si už nepořídím :D

   Vymazat
 3. Tys měla gelové nehty? Kdy k tomu došlo? :D Já si už neumím představit, že bych je opět měla. Už jsem si zvykla mít přirozené alespoň ruce :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak začátkem července. Bratranec se učí nehty, tak jsem byla jeho pokusný králíček. Nebylo to špatný, ale jak to začalo odrůstat, tak se mi to vůbec nelíbilo. Navíc nejsem moc zvyklá mít dlouhý nehty..

   Vymazat
 4. Krásny outfit :) tú predĺženú košielku by som hneď brala, nádherná je :)

  OdpovědětVymazat